Co na sufit w kuchni?

Co na sufit w kuchni?

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by i to pomieszczenie było zaaranżowane zgodnie z obowiązującą modą i gustami domowników. W dobie internetu i wszechobecnych marketów, mamy w zasadzie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Kiedy już zaplanujemy układ pomieszczenia, wybierzemy meble i kolory ścian, możemy zadać sobie ostatnie pytanie – jak zaaranżować sufit w kuchni?

Lampa jako element dekoracyjny

Sufit w kuchni może się prezentować równie okazale, jak w innych pomieszczeniach. Najprostszym sposobem na ozdobienie kuchennego sufitu jest zamontowanie lampy, która będzie współgrać z resztą wystroju. I wcale nie musi być to plafon ściśle przylegający do sufitu. Coraz częściej decydujemy się na fantazyjne lampy o różnych kształtach i barwach, a nawet żyrandole! Jeśli nasza kuchnia jest wystarczająco duża, możemy zdecydować się na montaż kilku źródeł światła, nie tylko na powierzchni sufitu. Możemy również mieszać style i zwiesić obok siebie lampę w stylu industrialnym i taką z delikatnym, ceramicznym kloszem. Będziecie zaskoczeni, jak niektóre rozwiązania do siebie pasują!

Napinany sufit w kuchni

Jeśli jesteśmy fanami nowoczesnych rozwiązań, możemy wybrać do naszej kuchni sufit napinany, który sam w sobie będzie dekoracją tego pomieszczenia. Jakie możliwości oferuje szeroka oferta DPS®?

  • Sufit w kolorze – paleta kolorów i struktur sufitów napinanych DPS® jest niezwykle szeroka, każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. W ofercie są między innymi powłoki matowe, błyszczące, metaliczne, a także efektowne panele lustrzane.

  • Sufit z nadrukiem – system DPS® picture daje możliwość umieszczenia na suficie nadruku wielkoformatowego wysokiej jakości. Możemy wybrać gotowe wzory z dostępnej palety lub przygotować zindywidualizowany projekt.

  • Sufit świetlny – doskonała alternatywa dla zbierających kurz żyrandoli! Sufit świetlny DPS® light w subtelny sposób oświetla całe pomieszczenie bezcieniowym światłem, którego źródłem są energooszczędne taśmy LED. Możemy wybrać opcje oświetlenia w jednej barwie lub w kilku zmiennych.

  • Sufit 3D – rozwiązanie, jak żadne inne. Dzięki elastycznym membranom możemy stworzyć sufit o dowolnym kształcie.

Jesteś ciekaw, jak może wyglądać kuchnia z sufitem napinanym? Zapraszamy do galerii!

Dlaczego napinany sufit w kuchni to najlepsze rozwiązanie?

Sufity napinane DPS® to wyjątkowo oryginalne rozwiązanie, ale również trwałe i wysokiej jakości. Są one znacznie bardziej wytrzymałe od tradycyjnych sufitów podwieszanych, nie wymagają od nas dodatkowej pracy i skomplikowanej konserwacji. Nie musimy ich co jakiś czas szpachlować i malować, by ukryć nierówności i pęknięcia – wystarczy je co jakiś czas wyczyścić. Sufity napinane oferują nam znacznie więcej możliwości aranżacji wnętrz, czyniąc z sufitu ozdobę pomieszczenia.

Zastanawiasz się, jak zaaranżować sufit w swojej kuchni? Skontaktuj się ze specjalistami Grupy DPS®, którzy pomogą znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.